Графік роботи:

Пн - суб: 08:00–18:00

Неділя: вихідний

Додайте товари до списку бажань
0

Туя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити саджанці туї в розсаднику
Туя — вічнозелене хвойне дерево, яке цінується за свої декоративні якості.

Інше популярна назва туї — "дерево життя", або "королівське дерево" , адже вона невибаглива до умов навколишнього середовища. Найчастіше дерево має округлу форму або колоноподібно-пірамідальну крону.

Зростає туя повільно і досягає до 20 метрів. Однак саме в північних регіонах вона здатна виростити до розмірів великого дерева. В залежності від сортів, вирізняються й способи догляду та особливості.

У центрі "Краєвид" Ви можете купити саджанці туї для ландшафтного дизайну:

найкращі та популярні саджанці туї в Вінниці;
у нас більше 60 сортів різного віку та висотою: 100, 120 см, 160-180 см, 20-35 см, 200-220, 25-35 см, 80 см, 60 -70 см та ніші;
усі саджанці транспортуються в контейнерах для безпечного пересування та захисту кореневої системи.

Популярні саджанці туї у Вінниці
Перелік та короткий опис популярних сортів:

Західна Smaragd — високий сорт, який цінується за канонічну форму, насичений смарагдовий колір та невибагливість. Сорт зданий зберегти насичений зелений колір навіть в люті морози. У довжину виростають до 4 м (іноді — до 5-6). Максимальний діаметр дорослого дерева досягає 100-150 см. Кора сіро-коричнева, відшаровується. Висота дерева 4-6 м, ширина 1-1,8 м. Максимальний діаметр крони 1,5 м. В центрі "Краєвид" можливо купити різні саджанці туї у Вінниці на будь-який смак: від 20 см до 2 м. Також є застрижені форми у вигляді кулі та спіралі.
Складчаста Whipcord — це карликова рослина з оригінальними гілочками. Швидкість росту: низька. Макс. висот 1-1,2 м, діаметр 1 - 1, 5 м. Освітлення: сонце, напівтінь. Ґрунт: родючий, добре дренований.
Складчаста Whipcord — декоративний сорт спеціально розроблений для прикраси садів та парковому дизайні.Чагарник має кулясту крону зі звисаючими вниз довгими шнуроподібними гілками. Whipcord відносять до морозостійких сортів, але дуже суворі зими молоді саджанці можуть не витримати, тому до зими вкривають. До ґрунту невибаглива, але потребує сонячного проміння. Рослина може виростати до 40-60 см. Голки утворюються довгі (до 30 см), що дає рослині свій нависає зростання. Річний приріст становить всього 3-5 см.
Складчаста Forever Goldy — макс. широта та висота — 2,1 м/1,5 м. Місце посадки: сонце, напівтінь. Морозостійкість (до -30-35 градусів). Посадку можна проводити круглий рік, крім періоду, коли замерзла земля. Новий сорт з золотисто-жовто-зеленою хвоєю, досягає висоти 2, 5 м при діаметрі 1,5 м. Гарно переносить стрижку, тому можна надати будь-яку форму.
Little Champion — вічнозелений кущ, який відрізняється густою кроною хвилястої форми. Швидке зростання при гарному догляді: 8-12 см приросту. Хвоя: луската, світло-зелена хвоя, яка темніє до буро-коричневого в зимовий період, густо розташована. В віці 10 років досягає 1 м-1,5 в довжину, та 1 м діаметрі. Стрижка в міру необхідності: кулеподібна форма.
Hoseri — карликовий кулеподібний сорт. Вимога до ґрунту: піщані та глинисті дренажні ґрунти. Зростає повільно. Щорічний приріст: 5-10 см. Макс. висота рослини — 70-90 см при діаметрі крони до 120 см.
Golden globe — вічнозелений у вигляді кулі, повільно ростучий кулястий чагарник жовтого кольору, що досягає близько 80 см в ширину і висоту. Прекрасна карликова туя, якій знайдеться місце в кожному, без винятку, саду.
Danica — найпопулярніший сорт у світі, кулеподібний. Виростає на родючих ґрунтах. Немає необхідности стригти. Виростає: 0,6 -0,8 м, діаметр крони — 1 м. Щорічний приріст у висоту 5 см, завширшки 3-4 см.
Aureospicata — вічнозелена та морозостійка хвойна рослина з пірамідальною розлогою кроною заввишки 3-4 м, шириною 0,8 — 1 м. Середня швидкість росту. Щорічний приріст: 20/10 см. Сорт невибагливий при догляді: добре росте на родючих, дренованих, слаболужних ґрунтах, але жовтіє на сонці.
Anniek — декоративний чагарник, у формі подушки. Сорт можна стригти. Виростає 0,5 - 0, 8 м в висоту та ширина — до 1 м. Повільно ростуча рослина. Щорічний приріст: 5-10 см.
Сорти Sunkist: Формована, Формована 4 шари, Формована спіраль — невелике вічнозелене дерево канонічної форми, з дуже густо розгалуженими гілками. Колір — зелений, а на сонці жовтіє. Повільний ріст. Щорічний приріст: 10 см в висоту та 5 см в діаметрі. Висота дорослої рослини — до 3-4 м. Сорт вибагливий при догляді, потребує вологого та родючого ґрунту. Чудово підходить для вирощування в контейнерах та для живих огорож.
Aurea Nana — вічнозелене дерево з щільною яйцевидною формою крони. Гарно переносить стрижку, тому можна надавати форму. Місце посадки: сонце, напівтінь, але в тіні втрачає яскравість. Повільний ріст. Щорічний приріст: 5-6 см. Висота дорослої рослини — до 1, 2 в висоту та 0,9 в діаметрі.
Golden smaragd — конічне хвойне дерево з щільною кроною, має жовто-зелене забарвлення. Висота та діаметр дорослої рослини: 4-6 м/1-1,5 м. Щорічна швидкість зростання: 10-20 см. Добре росте у вологому, родючому, дренованому, слабокислому та слаболужних ґрунтах.
Mirjam — карликовий круглястий хвилястий чагарник із золотистою хвоєю. Сорт стійкий до несприятливих погодних факторів - дощу, вітру, снігу. Висота та ширина дорослої рослини: 0, 6-0, 8 м. Гарно переносить стрижку. Невибаглива до умов і підходить до умов міста.
Danica — карликове дерево кулеподібної форми. Рекомендоване місце посадки — на сонці, а в тіні може втратити форму. Повільний ріст: по 5 см в висоту та ширину. Висота та ширина дорослої рослини: 0,6/0,8 м. Невибаглива до ґрунту, але найкраще росте на родючих та помірно кислих ґрунтах.
Ericoides — хвойне дерево з легкою кроною та пірамідальною формою. Гарно переносить стрижку. Невибаглива до ґрунту, але, бажано, садити на родючі ґрунти. Відрізняється помірними темпами зростання. Щорічний приріст складає 5-10 см в ширину та висоту. Розмір дорослої рослини: 1, 5 -2/1 -1, 5 м.
David — вічнозелене хвойне дерево з кулеподібною формою. Діаметр дорослої рослини — 80 см. Щорічний приріст: до 10 см. Краще посадити на сонячному місці в родючих ґрунтах.
Danica gold — карликова рослина кулястої форми, що досягає в діаметрі до 0,5 м. Хвоя золотистого забарвлення, взимку набуває бронзовий відтінок. Умови вирощування - місце посадки сонячне, можлива легка півтінь. Ґрунти родючі, погано переносить посуху. Зростає повільно близько 5 см в рік. Хвоя луската, густа, м'яка, блискуча. Пагони короткі, щільно розплоджені. Морозостійка.
Franky Boy — вічнозелений хвойний кущ в висоту до 1,3 м та шириною 0, 8 м. Не вибаглива до ґрунту, але краще садити на сонячних місцях.
Tiny Tim — карликовий, вічнозелений кущ шароподібної форми. Виростає до 0, 6 м в висоту та стільки ж в діаметрі. Зростає повільно, щорічний приріст: до 4-5 см. Вимога до ґрунту: супіщані та глинисті дренажні ґрунти. Може рости на сонці і в півтіні.

Особливості посадки туї
Туї — невибагливий сорт до вирощування. Особливості місця посадки, вибір ґрунту та інший догляд (стрижка, підживлення, тощо) залежать від виду сорту.

Варто купувати саджанці туї у Вінниці у садовому центрі, де вам запропонують якісну продукцію та дадуть професійні поради.

Саджати туї можливо круглий рік, крім пізньої осені та зими — коли земля підмерзла.

Для місця посадки краще обирати родючі і добре проникаючі, легкі ґрунти. Через те, що у західної туї поверхнева коренева система, води їй знадобиться чимало. Занадто сухий ґрунт є причиною того, що рослина втрачає декоративність: крона туї стає рідкою, її хвоя блякне (у золотистих і строкатих різновидів втрачає гарне забарвлення), утворюється велика кількість шишок. Якщо ви хочете посадити одразу декілька саджанців, потрібно дотримуватися відстані відстані між рослинами: карликові форми і жива огорожа не менше 0,5 м, високорослі форми не менше 3 м.
Коротка інструкція висадки саджанців туї:

Перед тим як посадити тую, потрібно заздалегідь викопати посадкову яму, зазвичай на 25 см ширше і глибше від розміру кореневої системи (розміру контейнера).
Підготувати поживну суміш для зміцнення кореневої системи: суміш торфу, піску і землі в співвідношенні 1: 1: 2. Приготовленою сумішшю посипати шар дренажу.
Обережно витягти саджанці з контейнеру. Щоб не пошкодити кореневу систему, краще заздалегідь змочити водою. Опустіть саджанець в яму на шар ґрунтової суміші, відрегулюйте по висоті. Тепер засипте порожній простір приготовленою ґрунтовою сумішшю, злегка ущільніть руками. По краях посадкової ями зробіть із землі валик.
Далі потрібен регулярний догляд:

поливати рослину раз на тиждень;
під час морозів вкривати;
у разі хвороби та шкідників обприскувати речовинами: актеліком, антіо, рогором або карбофосом.

Туї у Вінниці для ландшафтного дизайну
Зазвичай купують тую у Вінниці, щоб прикрасити власне подвір'я, паркову зону, учбовий або державний заклад.

Туї у Вінниці відрізняються за формою та висотою: середні дерева, високорослі кущі шароподібної, конусної та іншої форми. Їх можна стригти та коректувати форму, тож рослина стане живою прикрасою! Їх саджають як поодиноко, так й багато, в якості живої огорожі.

При створенні живої огорожі дотримуйтеся відстані між рослинами в 60-70 см. Дерево через короткий час здатне створити шикарну щільну зелену огорожу, при цьому захищаючи сад від шуму, пилу і сторонніх очей.

Можна садити як один, так й декілька сортів поруч, головне — дотримуватися дистанції. Також можна поєднувати туї з іншими рослинами в ландшафтному дизайні. Наприклад, туї чудово поєднуються з ялівцями та розами, а надзвичайна форма та вічнозелений ефект забезпечать красу на весь рік!

Окрім естетичного вигляду, вона має практичну користь. З її листків, гілок і кори одержують цінну ефірну олію, яку застосовують у парфумерії і медицині.
Чому варто замовляти у нас:

В асортименті — найкращі сорти туї, доглянуті професіоналами.
В "Краєвиді" ви можете купити саджанці туї недорого та придбати одразу велику кількість рослин власного виробництва оптом.
Доступна ціна на саджанці туї. Так, керуючись пошуком на сайті, ви можете підібрати собі рослину за доступну вартість.
Тут Ви зможете купити саджанці туї у Вінниці із закритою кореневою системою (вирощений в контейнері в якому його продають). Стан кореневої системи — це головне при купівлі хвойних рослин і туя західна не виняток.

Як замовити в інтернет-магазині:

Обрати сорт та розмір на сайті.
Замовити будь-яким зручним для Вас способом: зателефонувавши за номером, або замовити Online.
Після підтвердження замовлення, Ви можете оплатить будь-яким зручним способом: на пошті, після отримання товару, через платіжний сервіс LiqPay або банківським переказом.
Доставка здійснюється по всій Україні (товар надсилається по пошті), а у разі великих замовлень — через транспортну компанію Deliveri або інші логістичні компанії. Доставка по області можлива через кур'єра або, при бажанні, можливий самовивіз.

Щоб купити туї недорого — звертайтесь в Краєвид!

Вгору