Ми пропонуємо декоративні рослини, вирощені на власному розсаднику, та надаємо послуги по озелененню (проектування, висадка, консультація по догляду). А також у нас ви можете придбати супутні товари такі як: кора, торф, садово-паркові фігури, горщики, вироби з дерева.
Створюючи ландшафтний дизайн, ми враховуємо побажання господарів. Родинам з дітками захочеться, щоб довкола будинку було якомога більше вільного простору для дитячих ігор та пікніків. Дехто полюбляє споглядати наявність водойм та спокійного пейзажного стилю довкола. Інші вважають за краще,щоб площа земельної ділянки була використана максимально. Для втілення будь-якої ідеї наша компанія пропонує гарний посадковий матеріал,вирощений на власному розсаднику, а також з інших розсадників України та Європи.

 

Ідея закласти власний розсадник виникла одразу. З цією метою було зібрано великий асортимент декоративних рослин для маточника. Ми уважно слідкуємо за новинками на зеленому ринку і щоразу попвнюємо колекцію маточника новими сортами елітних рослин. Зрозуміло, що неможливо виростити все в межах одного розсаддника. Тим не менше, власнощеплені сосни, ялини, ялиці; вирощені з черенка туї, ялівці, барбариси, гортензії, спіреї, лаванда значною мірою впливають на ціноутворення у нашому садовому центрі.
Основною перевагою розсадника є можливість вирощувати якісний посадковий матеріал, акліматизований до нашої зони морозостійкості та пристосований до відповідних грунтів. Очевидним є те, що найкраще рослини ростуть у грунті, але значна частина рослин вирощується контейнерним способом. При вчасній пересадці, підживленні, відповідному поливі і формуючій обрізці, контейнерні саджанці теж мають гарну якість і надійно вкорінюються. На розсаднику Краєвид, під вирощування у грунті відведено 4га і 1га під контейнерне виробництво та тепличне господарство.

Ми любимо свою справу і в щоденній праці не помічаємо як рухаємося до втілення своєї мрії. Наш сімейний бізнес досить юний, але хочеться вірити, що майбутні покоління успадкують цю благородну справу, як це є у найуспішніших розсадниках Європи.

 

Часті питання